• Davetiyenizi

  Seçin
 • Bilgilerinizi

  Doldurun
 • Sepette Ödeme

  Şeklini Seçin
 • Tasarımınızı Yapıp

  Size Gönderelim
 • Kontrol Edip

  Onay Verin
 • Davetiyenizi Ücretsiz

  Kargolayalım
Ekonom Davetiye-9201

Ekonom Davetiye-9201

İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺222,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺215,34(KDV Dahil)

Fotoğrafta görülen davetiyenin ebadı: 14x14 cm'dir.

Davetiye Düz Ofset baskılıdır. Zarf ise Baskısızdır.

ADET

Artır Azalt

* Sitemizdeki tüm fiyatlar en az 100 adetlik sipariş baz alınarak oluşturulmuştur.


* Normal şartlarda; düz baskı davetiyeler için teslimat süresi en az 3 iş günüdür.


Özel tasarımlı ürünler için bu süre en az 3-5 iş günüdür.


Mühür, yaldız, gofre, lak, kuru çiçek vb. özel uygulamaların teslim süresi 7-10 işgünüdür.


Aciliyeti olan baskılarınız veya teslimat tarihini tam öğrenmek için bizi arayabilir, ya da Whatsapp’tan bilgi alabilirsiniz.


* Sitemizden sipariş ettiğiniz ürünler; siz aksini belirtmediğiniz sürece, ürünün resmindeki orjinal baskı rengi ile basılarak sizlere gönderilmektedir.


* Ürünlerin basılması ve Türkiye içi gönderimleri için ücret alınmamaktadır, sadece ilave baskı talepleriniz, davetiyenin zarfına gelin damat isimlerinin veya arkasına kroki basılması vb. extra ücretlendirilir.


* Davetiye siparişlerinizde; sizlerden baskı onayı (mail veya whatsapp ile) alınmadan, siparişleriniz, herhangi bir hataya neden olmaması için baskıya alınmamaktadır. Size özel bir baskı yapıldığı için ve geri dönüşümü olmadığı için baskı onayı verdiğiniz davetiyenin iptali mümkün değildir.


* Bazı özel davetiyeler hariç, tüm davetiyelerin kurdele, ip, püskül vb. aksesuarlarının takılması, katlanması, birleştirilmesi gibi el işçilikleri müşterilerimize aittir.


* Dijital ortamlardaki teknoloji farklılıklarından dolayı, ürünlerin renk tonları ile sizlere ulaşan fiziksel ürünler arasında ufak farklılıklar olabilmektedir. Bu bir hata değil, baktığınız ekranın doğru renkleri gösterip göstermemesi ile ilgili bir durumdur.


* Davetiyelerin baskısı sırasında 1 ile 3 adet arasında fireler yaşanabilmektedir.


* Sipariş ettiğiniz davetiyelerinizin yazı kısmına uygulanmasını istediğiniz varak yaldız, lak, gofre, serigrafi baskı, mühür gibi yazı uygulamaları ilave baskı ücretine tabii olup ürün adetine göre değişmektedir.


* Katalog davetiyelerinde; davetiye tasarımı, zarfın rengi, kağıt çeşidi gibi değişiklikler yapılamaz. Modele sadece sizin bilgileriniz basılır. Bu tarz değişiklik talepleriniz olursa sipariş vermeden önce bizimle iletişime geçiniz.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR