Beğendiğiniz modele göre değişmekle beraber, düz baskılı modelleri 1-3 gün içinde kargoluyoruz, yaldız baskılı modelleri 7-10 günde kargoluyoruz, Kuru çiçek, mühür vb. işçiliği fazla olan modelleri de adet sayısına göre özel termin süresi veriyoruz.

Minimum 100 adet olmak üzere 100-150-200-250-300-350… adet ve katları şeklinde verebilirsiniz.

Hayır almıyoruz. Sadece Yaldız/kabartma/Lak baskılarda ilave ücret alınmaktadır. Sipariş verme kısmında sizi baskı ücreti ile ilgili bilgilendirmekteyiz

Evet. Minimum 100 adet olarak ilave sipariş verebilirsiniz.

1- Davetiyenin adetini belirleyin. (Adet sayınıza göre özel indirimlerden yararlanın) 2- Davetiyede yazdırmak istediğiniz yazıları formumuzda eksiksiz olarak doldurun. 3- Hemen Al seçiniz. 4- Ödemeyi seçin 5- Siparişi tamamlayın 6- Sipariş sonrasında size davetiye tasarımını mail veya WhatsApp aracılığıyla kontrol etmeniz için göndereceğiz. Onay verdiğiniz takdirde siparişiniz baskıya gönderilecektir. 7- Baskılar hazırlanıp kargo yapıldıktan sonra sizi bilgilendireceğiz.

Sipariş formunu doldurmanızın ardından seçtiğiniz davetiyeye ve bilgilerinize uygun tasarım yapılarak size davetiyenin baskı öncesi tasarımı onayınız için gönderilir.

Ödemeyi siparişiniz esnasında Kredi Kartı veya Eft/Havale olarak yapabilirsiniz. Dilerseniz Kredi kartınıza taksitle satın alabilirsiniz. Not: Taksit seçeneği için komisyon uygulanır.

Hayır. Kargo ücretsizdir.

Evet. Dünyanın heryerine ürünlerimizi yolluyoruz. Ancak kargo ücreti hesaplanıp size bildiriliyor ve ücreti tahsil edildikten sonra kargolanmaktadır.

Evet. Yurtdışından sipariş verebilir, teslimat adresinizi Türkiye’deki yakınlarınızın adresini verirseniz ücretsiz kargo yapabiliriz.

Yurtdışına genellikle 7-10 gün içinde ulaşmaktadır.

Yurtdışından ödemelerinizi döviz hesap bilgilerimize, kredi kartınızla veya western union ile yapabilirsiniz.

Seçtiğiniz davetiyenin üzerine istediğiniz bir davetiye yazısını yazdırabilir veya örnek davetiye yazılarımızdan birini seçebilirsiniz.

Davetiyelerin katlama ve birleştirme işlemleri siz müşterilerimiz tarafından yapılır. Sadece size özellikle belirtilen ‘özel modellerde’ işçiliğini firmamız ücretsiz yapmaktadır.

Evet. Firmamız Aydın merkez ve Söke ilçesi olmak üzere 2 showroom ile müşterilerine hizmet vermektedir. Dilediğiniz zaman gelebilirsiniz.

Evet. Davetiyeler firmamızda uzman personeller tarafından basılıp hazırlanmaktadır.

Firmamızda Ofset baskı tekniği kullanılmaktadır. Özel tasarım modellerimiz de yüksek kalitede dijital baskı ile yapılmaktadır.

Firmamız 42 yıldır Aydın’da faaliyet göstermektedir. Dilediğiniz zaman gelip bizimle tanışabilir, tesisimizi inceleyebilirsiniz veya internetten araştırmasını yapabilirsiniz.

Evet. KDV fiyatlarımıza dahildir ve %18’dir.

Bir çok firma özellikle baskı tekniği olarak Ofset yerine kalitesiz yazıcılar ile bu işi yapmaktadır. Bu da davetiye kağıdında baskıyı dağıtmaktadır. Ayrıca ofis ve evden bu işi yapanlar; siparişi alıp, bir matbaaya fason bastırıp üzerine kar koymaktadır. Bu da davetiye baskısında kalitesizlik veya adetinde noksanlık veya yüksek fiyat olabiliyor. Tüm bunlardan önemlisi bir sorun ile karşılaştığınızda karşınızda yetkili veya sorumlu bulamayabilirsiniz. Özellikle; Düğün Salonları, Çiçekçiler, Nikah şekeri satanlar, Dernekler vb. bu iş ile ilgisi ve makine parkuru olmayanlardan uzak durunuz.

Organizasyon firmaları size davetiye sunuyorsa, makine parkuru olmadığı için bizim gibi firmalardan ürünü fason alıp, üzerine ücret koyup size satmaktadır. Davetiye ile ilgili fiyatı öğrenip, listenizden çıkarabilir ve o ücretin çok daha uygununa yaptırabilirsiniz. Davetiye bastırmak korktuğunuz kadar zor bir iş değildir. Bize ulaşabilir ve uzman personelimiz öncelikle istediğiniz tarzı belirleyip size organizasyon firmalarından daha uyguna daha şık tasarımlar önerebilir.

Kargonuz ulaşmadığında hemen bize bilgi verirseniz biz gerekli yerleri arayıp size durumu bildiririz.

Davetiyelerinizin baskısında bir sorun var ise kayıtsız şartsız size yeniden baskı yapılarak gönderilir. Bunu sipariş sonunda okuyacağınız sözleşme ile de garanti altına almaktayız. Bu tür sorunlarda ürünün sorununu bize detaylı olarak anlatınız veya bir adet fotoğraf atınız. Sorun sizin seçtiğiniz davetiyenin genel olarak üretiminde olabilir. Aynı ürünle alakalı diğer müşterilerimizin de mağdur olmaması için hemen dikkate alalım ve sizin mağduriyetinizi de sipariş aşamasındaki olduğu gibi hızla çözelim.

Tasarıma onay verdikten sonra eğer baskıya geçmediysek düzeltmenizi yapabiliriz. Ancak baskıya giren ürünleriniz için bir işlem yapamamaktayız. Tekrar baskı için bizimle iletişime geçip ne kadar extra masraf olduğunu öğrenebilirsiniz.

davetiyenibul.com olarak kağıt kalınlığı problem teşkil edecek davetiyelere web sitemizde yer vermiyoruz. Genellikle kağıt kalınlığı ideal davetiyeleri sergiliyoruz. Fakat fiyatına göre davetiyelerin kağıt kalınlığı değişiklik göstermektedir. Kağıt kalınlığından tereddüt duyduğunuz davetiye için bize telefonla yada mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Size kıyaslama yapabileceğiniz şekilde net bilgi verilir. Ya da beğendiğiniz davetiyeyi mağazamızdan gelip yakından görerek sipariş verebilirsiniz.

Özel tasarım modellerde bizimle iletişime geçmeniz en sağlıklı yöntemdir. Mail veya WhatsApp ile isteklerinizi veya örnek gösterebileceğiniz modeli bize iletebilirseniz, uzman çalışma arkadaşlarımız size en uygun ve kaliteli seçeneği sunacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca fiyat bütçenize uymuyorsa karşılıklı görüş alışverişi ile maliyeti düşürebilir, siz de istediğiniz davetiyeyi yaptırabilirsiniz. Tüm süreçlerde anlaştığımız taktirde özel ödeme linkini size gönderiyoruz ve anlaştığımız ücreti kredi kartı havale veya taksitli olarak almanızı sağlıyoruz.

Evet. Özel tasarım davetiye bölümünde yer alan modellerde istediğiniz değişikliği yapabiliyorsunuz. Örneğin; davetiyenin zarfını değiştirebilir, tasarımda bulunan görselleri veya yazıları değiştirebilir, süslemesini çıkarabilir ya da ilave süsleme yaptırabilirsiniz.

Hayır. Özel tasarım davetiyelerde ekstra bir ücret almıyoruz. Sadece istediğiniz tasarıma göre termin süresi değişmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR