ÜRÜN İADE VE İPTAL KOŞULLARI 
Vermiş olduğunuz her sipariş için, davetiyenibul.com tasarımcıları tarafından, sizin bilgilerinize göre hazırlanmış baskı şablonu, size mail veya verdiğiniz telefon numarasına mesaj olarak görseli atılır.
Siparişinize baskı onayı verdikten sonra sipariş iptali mümkün değildir. Bu noktadan sonra iptali talep edilen siparişler için, tasarım, baskı masrafı, kalıp ücreti vb. giderler sipariş sahibinden tahsil edilir. Baskısı tamamlanan işlerin ise iptali mümkün değildir.
Sipariş iptali halinde ürün bedelinin iadesi 2 iş günü içerisinde ödemenin yapıldığı hesaba yapılır.
Kredi kartı ödemesi için bu süre ilgili bankaya bağlı olarak 2 ile 7 iş günü arasında değişmektedir.
Kargo ile taşıma sırasında doğabilecek ıslanma, ürünün bir kısmının yada tamamının hasar görmesi halinde, ürün bedelinin iadesi, kargo firmasından alacağınız tutanak şartı ile bildirmeniz halinde ilgili ürüne ait kargo tarafımıza ulaştıktan sonra 2 iş günü içerisinde yapılmaktadır.
Kargo ile gelen ürünün onaylanan üründen farklı olması halinde, (baskı renkleri her bilgisayar veya mobil cihazlarda farklılık gösterebilir) ürünlere ait kargonun tarafımıza ulaşmasından itibaren 2 iş günü içerisinde ürün bedeli iadesi yapılmaktadır.
Tüm sipariş iptal talepleriniz yada benzer durumlar için bizlere 0554 991 2466 nolu telefonlardan ya da [email protected]’dan ulaşabilirsiniz.
Davetiyenibul.com olarak önceliğimiz sizin memnuniyetinizdir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR