Blog Başlık

 • Evlenirken ne alacağım derdine son. Çeyizinizde gerekli olan tüm malzemeler bu listede. Siz de kendi çeyiz listenizi yapabilirsiniz.

  Çeyiz listesi yap, gözden bir şey kaçmasın...

  çeyiz, çeyiz listesi, düğün, düğün paketi
 • Düğün salonları ne zaman açılacak? Düğünler ne zamana kadar yasak? Düğünler 2021 yılına mı ertelenecek? Düğünler hangi ayda yapılmaya başlanır? Düğün salonlarında nasıl önlem alınacak? Davetliler ne kadar olacak?.. gibi birçok soru evlenecek çiftlerin akıllarında büyük soru işareti oluşturuyor.

  Covid-19, düğün, davetiye
 • Eskiden de olduğu gibi, günümüzde de yapılan; bir matbaaya veya bir organizasyon firmasına gidip önünüze getirilen kataloglardan davetiyenizi seçiyordunuz. Şimdi ise, dijital çağın da getirdiği yeni alışkanlıklar ve kolaylıklar sayesinde oturduğunuz yerden bu katalogları inceleyebilir, bütçenize veya hayalinize göre filtreleme yapabilir, modelleri sınırlandırabilirsiniz. Böylelikle hem zamandan hem de fiyattan tasarruf edebilirsiniz.

  katalog davetiye modelleri, hazır davetiye
 • Büyük güne çok az kaldı! Herşeyin kusursuz görünmesini istediğiniz bu günde düğün mekanınızı ve konseptininizi belirlediniz. Sıra geldi bu özel güne konuklarınızı davet etmek için davetiye seçimine. Küçük bir ayrıntı gibi gözükse de, davetiye ile konuklarınız düğününüz ile ilgili ilk ayrıntıları edinecekler. Hazır yapılmış modellerden sizin zevkinizi ve konseptinizi yansıtan bir davetiye bulduysanız şanslısınız. Fakat hayalinizdeki konsepte uygun ya da görüp beğendiğiniz bir davetiye modelini bulamadıysanız telaşlanmayın. Yazımızda özel tasarım davetiye yaptırırken nelere dikkat etmelisiniz bunlardan bahsedeceğiz.

  düğün, özel tasarım davetiye, davetiye tasarımı, davetiyede
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR