HAKKIMIZDA

 

 
 
 
 
 
 
 

 
 1978 yılında Aydın’da Şafak Ofset Matbaacılık Gazetecilik Ltd. Şti. olarak faaliyete başladığımız matbaacılık sektöründe sürekli yatırımı hedef alarak müşteri hacmimizi arttırdık. 42 yıldır hizmet verdiğimiz sektörde teknolojiye ve üretime odaklanan firmamız, bilgi ve tecrübesiyle bugünlere gelmiştir.

 

Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olan firmamız, matbu işlerin yanı sıra; faaliyetlerini davetiye baskısı ve özel tasarım davetiye üretmekte de sürdürmektedir. Müşterilerimizin en mutlu günlerinde yanlarında olmak ve onlara düğünleri için yaptıracakları davetiyede yardımcı olmak bizim için çok önemli. Sizlerin tüm isteklerini kaliteli malzeme ve baskı ile uygun fiyata üretmenin peşindeyiz.

 

Sim Davetiye markamız ile özel tasarım ve modellerle başladığımız ve ‘www.davetiyenibul.com’ ile tüm dünyaya açıldığımız bu serüvenimize sizlerin de dahil olması bizim için mutluluk kaynağı olacaktır. Gerek ekonomik davetiye, gerek lüks davetiye olsun, özel tasarım davetiyeleriniz için bütçenize göre yüzlerce seçeneği bulacağınız web sayfamızda keyifli vakitler geçirmeniz dileğiyle…

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR